Manifest programowy

Blog, który masz właśnie przed swoimi oczami to nowy, odmieniony nicpon.eu Blog ten jest kontynuacją istniejącej od 12 marca 2006 starej strony nicpon.eu i isniejącego od 1 sierpnia 2013 bloga Wysypisko. 7 listopada 2015 obie strony połączyły się w nowy blog nicpon.eu Powstał on po to, aby szybko publikować to, co akurat interesuje – jest tu miejsce na klip, piosenkę, która zwróciła moją uwagę, będą zdjęcia, przepisy kulinarne, recenzje. To właśnie tu wyrażam swoje opinie na najróżniejsze tematy – coś pochwalić, coś wyśmiać albo po prostu skrytykować. Jest tu miejsce na dzielenie się zaskakującymi, dziwnymi, fajnymi znaleziskami – zarówno z Sieci, jak i ze świata realnego. Nie potrafię powiedzieć jaki kształt blog przybierze w przyszłości, to pokaże czas. To będzie zależeć od moich pomysłów, od tego, co w danym momencie będzie u mnie na tapecie.

Nicpon.eu będzie aktualizowany nieregularnie – jeśli będzie co publikować, to nowe wpisy będą pojawiać się nawet kilka razy w ciągu dnia. Jeśli będzie posucha – musicie uzbroić się w cierpliwość.

Komentarze, lajkowanie, dzielenie się zawartością bloga zawsze będą mile widziane, choć zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy wulgarnych, obraźliwych, czy bezsensownych. Wolność słowa polega na tym, że każdy może sobie założyć bloga i pisać co mu przyjdzie do głowy, a nie na tym, że można kogoś zjechać jak psa. Krytyka (konstruktywna, mająca sens) – TAK; wulgaryzmy, obrażanie – NIE.

Pierwszy