środa, 31 lipca 2013

Manifest programowy

Blog, który masz właśnie przed swoimi oczami to część mojej strony www.nicpon.eu. Możesz go traktować jako kolejny dział, możesz jako zupełnie niezależną stronę. Blog nazwałem Wysypisko, bo właśnie na nim jest miejsce na wszystko to, co nie zmieściło się na stronie, na całą masę najróżniejszych tekstów, obrazków, filmów… Powstał on po to, aby szybko publikować to, co akurat mnie zainteresowało – jest tu miejsce na klip, piosenkę, która zwróciła moją uwagę. To właśnie tu mam zamiar wyrażać swoje opinie na najróżniejsze tematy – coś pochwalić, coś wyśmiać albo po prostu skrytykować. Jest tu miejsce na dzielenie się zaskakującymi, dziwnymi, fajnymi znaleziskami – zarówno z Sieci, jak i ze świata realnego. Nie potrafię powiedzieć jaki kształt przybierze Wysypisko w przyszłości, to pokaże czas. To będzie zależeć od moich pomysłów, od tego, co w danym momencie będzie u mnie na tapecie.

Wysypisko będzie aktualizowane nieregularnie – jeśli będzie co publikować, to nowe wpisy będą pojawiać się nawet kilka razy w ciągu dnia. Jeśli będzie posucha – musicie uzbroić się w cierpliwość.

Komentarze, lajkowanie, dzielenie się zawartością bloga zawsze będą mile widziane, choć zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy wulgarnych, obraźliwych, czy bezsensownych. Wolność słowa polega na tym, że każdy może sobie założyć bloga i pisać co mu przyjdzie do głowy, a nie na tym, że można kogoś zjechać jak psa. Krytyka (konstruktywna, mająca sens) – TAK; wulgaryzmy, obrażanie – NIE.